Firemní bowling aneb jak umí B2B zapařit

Jednoho krásného dne VV (Velkému Veliteli) přišlo na mysl, že dnešní mládež příliš vysedává u počítačů, a rozhodl se tudíž vytáhnout nás mezi lidi. Proto jsme se sešli ve čtvrtek 27.1. v Usedlosti Ladronka (naštěstí je to velká bouda uprostřed ničeho, takže jsme ji dokázali najít i my, co máme orientační smysl půlky slepice). Celou sešlost zahajoval bowling. Měli jsme pronajaty dvě dráhy, tudíž jsme vytvořili dvě družstva.

1. družstvo: ti mladší + VV,

2. družstvo: ti zkušenější.

Hra nám šla hezky od ruky, dokonce jsme byli tak rozjetí, že jsme se odhodlali házet levou rukou. Během hrání jsme se postupně seznamovali, konverzovali a konzumovali tematické pochutiny (Googlovou bonboniéru a seznamovici, která k mému obrovskému zklamání nebyla vypálená z toho jejich psa).

K osmé hodině jsme se přemístili do prostor zimní zahrádky, kde nám měla být servírována večeře. Kromě příjemně měkkých židlí nás tam čekaly i výhřevné lampy, takže i největším zmrzlíkům bylo teplo. Postupně nám začali nosit na stůl vybrané pochoutky o dvou až třech chodech. Z předkrmů to byla okurková polévka s plátky uzeného lososa, z hlavních jídel například grilovaná krkovička nebo rajčatový špíz s krevetami, jako desert se servírovaly čokoládové, ovocné i krémové pochoutky.

Po večeři se někteří členové večírku museli vzdálit, někteří se rozhodli pokračovat v zábavě. Jako nejlepší nápad se všem zúčastněným zdálo připomenout si studentská léta a přemístit se do nedalekého kolejního klubu Hvězda, kde se pilo, tančilo a radovalo až do časných ranních hodin.

další
články


Jsme specialisté na vyhledávače
a výkonnostní marketing