Na odhaltesnami.cz jsme představili možnosti, jak využít brandové formáty

Na konci dubna jsme byli českou pobočkou Google pozváni na akci s názvem “Jak chytře budovat vaši značku online”, která měla za cíl seznámit marketéry značek ze segmentu FMCG s možnostmi využití brandových formátů v online prostředí. Společně s dalšími 2 partnerskými agenturami, Sun Marketing a Fragile Media, jsme během čtvrtečního odpoledne seznámili účastníky s technologiemi a novými formáty nejen na YouTube, ale i s naší případovou studií.

Byli jsme požádáni společností Google, abychom představili úspěšné realizace brandové kampaně pro klienta BodyWorld. V této kampani jsme dosáhli v horizontu týdnů velmi pěkných výsledků. Dopady kampaně jsme měřili jak v online prostředí, tak i na kamenných prodejnách klienta - tedy offline dopady kampaně.

Návštěvníkům konference jsme se snažili předat inspiraci, jak a proč online kanály pro branding do mediaplánů zahrnovat. Ukázali jsme, že to smysl má. Nám na oplátku tato akce přinesla řadu nových možností pro uplatnění našich získaných zkušeností. Sečteno podtrženo, zažili jsme velmi příjemné odpoledne a jsme moc rádi, že jsme se mohli akce zúčastnit. Stejně jako další akce české pobočky Google, byla i tato skvěle zorganizovaná, díky za to!

 

další
články


Jsme specialisté na vyhledávače
a výkonnostní marketing