Stali jsme se členy mezinárodní aliance YAMONDO!

Ne každý den se stává, že agentura získá členství v alianci. Když se to podaří, znamená to pro společnost velký úspěch. Ať už jde o domácí či mezinárodní scénu, účast v podobném seskupení je odměnou za odvedenou práci.

B2B GROUP, s.r.o. byla vybrána jako jediný zástupce pro Českou republiku a Slovensko a stala se oficiálním členem YAMONDO – globální aliance pro výkonnostní marketing.

Co je YAMONDO?

YAMONDO je mezinárodní partnerská síť významných společností působících na trhu výkonnostního marketingu.

YAMONDO pokrývá nejdůležitější světové trhy. Poskytuje služby v oblasti mezinárodního výkonnostního marketingu a příbuzných odvětví jako je marketing sociálních médií, content management, anebo vývoj aplikací. Aliance má více než 3 000 mezinárodních kampaní ve více než 50 státech, například v Číně, Brazílii, USA, Austrálii, Německu, Velké Británii, Koreji, Japonsku a dalších zemích.

Na základě této skutečnosti každý partner YAMONDA nabízí místní znalosti speciálních funkcí každé země s globálními požadavky.

02 (Telefonica), Mercedes Benz, FedEx, IBM, PayPal, EMC, Air China a další společnosti se spoléhají na YAMONDO – globální alianci výkonnostního marketingu.

Co to znamená pro naše zákazníky?

Díky členství v asociaci můžeme našim zákazníkům poskytnout ještě lepší znalosti, které budou mít nejen lokální, ale i globální dosah. Informace z ostatních trhů nám umožní detailněji připravit zákazníky, kteří mají zájem prorazit na zahraničním trhu. Také v předstihu připravíme lokální společnosti na trendy a prvky přicházející z jiných zemí. Úspěšně pomůžeme při expanzi na speciální a velmi atraktivní trhy, jako například ruský a čínský.

Členství v alianci YAMONDO je významným oceněním za skvělou práci celého týmu B2B GROUP.

další
články


Jsme specialisté na vyhledávače
a výkonnostní marketing